Usługi

Układy paliwowe - szeroki zakres usług

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług w obszarze napraw podzespołów układów paliwowych. Doświadczeni pracownicy oraz nowoczesny sprzęt umożliwiają obsługę większości podzespołów silników Diesla stosowanych na rynku europejskim.

W Xander Diesel naprawiamy szeroką gamę wtryskiwaczy od wiodących producentów. Podczas napraw stosujemy zarówno technologie znane z autoryzowanych serwisów jak i oryginalne części.

Wtryskiwacze mechaniczne są starszym typem wtryskiwaczy. Do ich naprawy nie występują nowoczesne maszyny, dlatego w naprawie najbardziej liczy się doświadczenie. Początki firmy Xander Diesel sięgają roku 1982, od tego czasu doprowadziliśmy naprawę wtryskiwaczy tradycyjnych do perfekcji.

Pompowtryskiwacze są jedną z nowszych technologii wytwarzania mieszanki paliwowej w silnikach Diesla. Są jednym z częściej pojawiających się systemów na naszych drogach. W Xander Diesel naprawiamy wiele pompowtryskiwaczy znanych z europejskich pojazdów.

W każdym układzie Common Rail występuje pompa wysokiego ciśnienia. W Xander Diesel stosujemy stanowisko probiercze Bosch EPS 708, które bardzo dokładnie obsługuje pompy większości producentów.

Zadzwoń Teraz i umów termin naprawy